Ціни на прибирання квартир

Ціни на прибирання квартир

Прайс-лист на клінінг – наш діапазон цін доступний для всіх!

Якщо ви звикли ретельно планувати свій бюджет і не здійснювати непродумані витрати, ви потрапили за правильною адресою. Цей розділ нашого сайту, де представлені розцінки на прибирання квартир та комерційних об'єктів, допоможе вам зорієнтуватися у різноманітності клінінгових послуг компанії «Об'єкт-Сервіс» (Одеса).

Для того щоб дізнатися про актуальні ціни на прибирання квартир, потрібно зв'язатися з нашими менеджерами. Зробити це можна телефоном або електронною поштою. Гарантуємо, що інформація про вартість усіх послуг допоможе заощадити не лише гроші, а ще й ваш дорогоцінний час!

Дізнатися остаточну вартість генерального або поточного прибирання можна також, викликавши нашого фахівця додому. Ми не приступаємо до роботи, поки з клієнтом не будуть узгоджені всі нюанси нашого перебування у вашому житлі.

Від чого залежить вартість?

Компанія «Об'єкт-Сервіс» надає своїм клієнтам в Одесі та передмісті весь комплекс клінінгових послуг. Відповідно вартість прибирання квартири значно варіюється в залежності від того, які роботи проводяться в приміщенні.

Зокрема ціна за прибирання квартири залежить від:

  • ступеня забрудненості приміщення (вона визначається нашими співробітниками під час виїзду на об'єкт);
  • кількості кімнат, в яких потрібно навести порядок;
  • типу об'єкта (зрозуміло, вартість клінінгу однокімнатної квартири та торгового центру не можуть перебувати на одному рівні);
  • термінів (термінове прибирання обійдеться клієнту трохи дорожче);
  • особливостей приміщення (наприклад, тариф буде вищим, якщо нашим спеціалістам доведеться працювати в обмежених умовах або на великій висоті);
  • кількості співробітників, які необхідні для повноцінної роботи на конкретному об'єкті;
  • обладнання та хімії, необхідні для збирання.

Майте на увазі, що клінінгова компанія «Об'єкт-Сервіс» стягує додаткову плату, якщо наші співробітники стикаються з вимушеним простоєм з вини клієнта.

Звертаємо вашу увагу на те, що прайс-лист на прибирання квартир часто оновлюється, тому оптимальне рішення – заздалегідь зателефонувати нам за номером 097 700 11 44 та дізнатися точну вартість послуг. Помнете, що точні розцінки на роботи, вказані на сайтах багатьох клінінгових агентств, за підсумками робіт можуть значно зрости. У цьому принципова відмінність фірми «Об'єкт-сервіс» - ми називаємо ті суми, які вам потрібно буде заплатити. Жодних неприємних сюрпризів та підводних каменів!

Ціни на прибирання квартир