Довір чистоту
професіоналам!

Комплексний підхід до чистоти та турбота про Ваш простір

Прибирання квартири

Наше обладнання

До клініга

Об'єкт Сервіс

Після клініга

Об'єкт Сервіс
Усуваємо
плями на
меблях
Прибираємо
все сміття
Миємо підлогу і
протираємо
плінтуси
после уборки
до уборки
Озонування в подарунок!
При комплексному замовленні

Встигніть до кінця акції!

Професійне Еко-прибирання в Одесі

Професійний клінінг в Одесі

Очистимо все - швидко, якісно та за допомогою новітніх технологій

Професійний клінінг
складається з декількох етапів

Заявка на клінінг

Ви залишаєте заявку на сайті або використовуєте контакти.

Уточнення деталей

Наш менеджер уточнює всі деталі замовлення і час виконання прибирання.

Узгодження обладнання

У разі потреби й особливої складності роботи

Оцінка проведення клінінгу

Спеціаліст компанії виїжджає в обумовлений час і оцінює перелік робіт, типи і кількість мийних засобів.

Прибирання об'єкту за обумовленим планом і термінами

Прибирання об'єкта відповідно до технічного завдання. З клієнтом обговорюється план прибирання приміщення перед виконанням клінінгу

Перевірка результатів

Прийняття роботи та підписання відповідних документів.

Наші клієнти

Далі

Відгуки наших клієнтів

Отзыв 8
Отзыв клининг
Отзыв 6
Показати все

Відгуки наших клієнтів

Клінінг в Одесі: для наведення чистоти завжди знайдеться час

Якісні послуги з клінінгу припадуть до місця незалежно від того, чи замовляєте ви їх для свого будинку, що здаються в оренду приміщень або підтримання гігієни та чистоти на робочих місцях. У компанії «Об'єкт сервіс» до вас віднесуться з належною увагою та нададуть висококласну допомогу в прибиранні. Наш досвідчений штат із співробітників клінінгу візьметься навести лад з використанням сучасного та високопродуктивного обладнання. Тим самим ви позбавитеся від важкої та нудної рутини, звільнивши час для продуктивної роботи та відпочинку в комфорті та затишку рідної оселі.

Крім звичайного сухого та вологого прибирання наш сервіс з клінінгу в Одесі виконає прибирання стійких та масштабних забруднень, викликаних внаслідок пожежі та ремонту. Ми надаємо окремі послуги у вигляді:

  • озонування приміщень для видалення неприємних запахів, знищення грибка та плісняви;
  • еко-клінінгу в житлових та комерційних будинках;
  • хімчистки та очищення парою на тканинній та шкіряній оббивці меблів, декоративних тканинах та килимах;
  • миття фасадів та фасадного скління будівель;
  • прибирання прибудинкової території.

У чому переваги замовлення клінінгу

При прибиранні будинку та житла

Банальна нестача часу через насичений щоденний графік може завадити вам своєчасно приділити час збиранню. Трапляються інші обставини, які заважають здійснити заплановане: терміновий від'їзд, раптовий візит гостей. У випадку з великим приватним будинком господині може просто не вистачати робочих рук, а умовити домашніх прийти на допомогу важко. Саме для цього ми пропонуємо вам свою допомогу у проведенні генерального прибирання всього будинку.

При прибиранні в квартирах, що здаються в оренду

Завдяки своєчасному замовленню клінінгу орендодавець у стислі терміни зможе підготувати житло, що здається, до курортного сезону. У нас ви можете замовити прибирання одразу на кількох об'єктах, які плануються до здачі в оренду. У цьому її вдасться виконати набагато швидше, т.к. є можливість замовити окремих працівників на кожен із них. Скористатися послугами прибиральників можуть і орендарі, якщо раптом їм потрібно терміново перервати відпочинок і небажання почуватися ніяково через залишений безлад.

При прибиранні офісів, торгових та виробничих майданчиків

Доглянутий та чистий офіс, приймальня чи торговий зал – перше, що оцінять ваші клієнти та бізнес-партнери під час візиту. Ми допоможемо вам підтримувати ауру чистоти та затишку навіть у напруженій робочій обстановці. Радимо замовляти клінінг у ваш офіс якщо:

  • ви не можете дозволити собі утримувати штатних прибиральниць;
  • потребуєте специфічних послуг на зразок еко-клінінгу, усунення слідів пожежі, виведення неприємних запахів;
  • хочете вивести стійкі та серйозні забруднення, залишені після ремонту чи переїзду на нове місце.
  • захотіли відмити фасад бізнес-центру.

Застосовуємо сучасне обладнання, щоб досягти кращого результату

Наш підхід до клінінгу базується на досконалому знанні своєї справи та потреб клієнтів. Відштовхуючись від цього, ми зібрали комплект високопродуктивної та економічної техніки для прибирання будівель усередині та зовні.

Апарати високого тиску (АВД) – автоматичні установки, що вимивають щільний вапняний наліт, сажу, фарбу та залишки будівельних сумішей. З їх допомогою ефективно очищаються фасади та прибудинкова територія, паркування, парадні сходи та цоколі будівель.

Пароочисники – апарати, що генерують гостру пару з температурою 150-180 °С. Використовуються для зняття стійкого нальоту вапна та чорної плісняви на кахельній плитці. Обробка парою м'яких меблів та килимів допомагає знищити бактерії та пилових кліщів. Метод чищення пором екологічно чистий і незамінний при виконанні еко-прибирання.

Промислові пилососи для сухого та вологого прибирання – потужні двотурбінні агрегати з містким баком для прибирання великої площі. На кінці шланга, що всмоктує, закріплений широкий скребок, який ефективно збирає дрібне сміття на гладких підлогах і густих килимах. Бак об'ємом понад 50 л дозволяє проводити прибирання великої будівельної крихти та очистити за раз площу понад 100 кв. м.

Поломийні машини – представлені однодисковим апаратом у вигляді візка з 2 колесами та роторним полотером. Перший тип обладнання здатний працювати до 80 хв. без підзарядки. За цей час він встигає прибрати до 120 кв. Роторний полотер може застосовуватися для прибирання на невеликій площі і в місцях, де не проходить машина для підлоги. При необхідності на нього ставиться змінна насадка для роботи з ворсистим покриттям. Передбачено дозовану подачу миючого засобу для хімчистки килимів.

Скільки коштуватиме клінінг в Одесі

У нас діють гнучкі розцінки на різні типи клінінгу, а також додаткові послуги. Ціна за прибирання офісів починається від 10 грн/кв.м за умови щомісячного прибирання. Генеральне прибирання будинку чи квартири – від 35 грн/кв.м. Щоб дізнатися точну вартість специфічних послуг, таких як хімчистка меблів та миття фасадів, ознайомтеся з нашим прайс-листом.

З будь-яких питань щодо вартості прибирання та укладання договорів на роботи з клінінгу вас проконсультують наші менеджери. Після погодження умов по телефону до вас буде направлено оцінювача для укладення остаточного договору.