Еко-прибирання

Комплексний підхід до чистоти та турбота про Ваш простір

Еко-клінінг

До клініга

Об'єкт Сервіс

Після клініга

Об'єкт Сервіс
Протираємо
меблі
Миємо вікна, дзеркала
та інші скляні
поверхні.
Усуваємо
плями на
меблях
Чистимо жалюзі та штори
Миємо
підлогу
Озонування в подарунок!
При комплексному замовленні

Встигніть до кінця акції!

Професійне Еко-прибирання в Одесі

Професійний клінінг в Одесі

Очистимо все - швидко, якісно та за допомогою новітніх технологій

Професійний клінінг
складається з декількох етапів

Заявка на клінінг

Ви залишаєте заявку на сайті або використовуєте контакти.

Уточнення деталей

Наш менеджер уточнює всі деталі замовлення і час виконання прибирання.

Узгодження обладнання

У разі потреби й особливої складності роботи

Оцінка проведення клінінгу

Спеціаліст компанії виїжджає в обумовлений час і оцінює перелік робіт, типи і кількість мийних засобів.

Прибирання об'єкту за обумовленим планом і термінами

Прибирання об'єкта відповідно до технічного завдання. З клієнтом обговорюється план прибирання приміщення перед виконанням клінінгу

Перевірка результатів

Прийняття роботи та підписання відповідних документів.

Наші клієнти

Далі

Еко-клінінг в Одесі: з турботою про вас та природу

Сучасний тренд на екологічно нешкідливі та натуральні компоненти став помітно популярнішим в останні роки особливо серед жителів великих міст. Все частіше можна помітити, як люди навколо віддають перевагу органічним продуктам, hand-made косметиці та гігієнічним засобам без використання сульфатів та парабенів. Еко-прибирання привносить свідоме ставлення до навколишнього середовища та здоров'я у сферу клінінгу. А разом з нею – охайність та природну чистоту у ваш побут.

Що таке еко-клінінг

Технічно це те саме комплексне прибирання, пов'язане з видаленням забруднень, виведенням плям і підтримкою гігієни в житлових і офісних приміщеннях. Екологічність і нешкідливість для тварин, рослин і людини при еко-прибиранні досягається за рахунок нейтральних або біорозкладних речовин, що чистять і матеріалів. Так при еко-клінінгу виключається використання:

  • Хімічно агресивних поверхнево-активних речовин (ПАР). До них відносяться алкілбензолсульфонати, етоксильовані алкілфеноли, фосфати, засоби, що містять формальдегід (протигрибкові та протиплідні), аміак (склоочисники), хлор (відбілювачі), нітробензол (поліролі для меблів)
  • Пристосувань із алергенних волокон. Для протирання поверхонь або вбирання рідин при екоприбиранні не використовуються синтетичні або вовняні тканини.
  • Будь-яких освіжувачів повітря, крім натуральних. Фталати та феноли в їхньому складі гарантовано викликають алергічну реакцію у сприйнятливих людей, можуть стати причиною нежиті та подразнення слизової дихальних шляхів.

При «зеленому» прибиранні окремим пунктом стоїть роздільний збір відходів як загальноприйнята практика зниження шкоди для навколишнього середовища.

Плюси та мінуси еко-клінінгу в порівнянні з традиційним генеральним прибиранням

Перший та основний недолік еко-прибирання – її ціна. Вона помітно вища, ніж при використанні традиційних пристроїв та методів. У той час як звичайний клінінг, що проводиться без додаткового обладнання на зразок полотерів та миючих пилососів, оцінюється у 30-40 грн/кв.м. «зелене» прибирання без додаткових послуг (полірування меблів, миття вікон, іонізація, дезодорування) оцінюється в середньому 75-80 грн/кв.м.

Другий недолік еко-клінінгу – недостатня поширеність серед більшості діючих компаній. В Одесі еко-клінінг поряд з «Об'єкт Сервіс» представлений лише 12-15 компаніями, тоді як стандартним генеральним прибиранням будинків та офісів займаються десятки організацій.

Нарешті третій незручний аспект у цьому процесі – великі витрати часу. Еко-клінінг забирає його в середньому на 30% більше. Для наведення чистоти у власній квартирі це не так критично, але для прибирання в готелях та апартаментах, що здаються в оренду, зайва затримка за часом не завжди зручна.

Справедливо згадатиме і про серйозні переваги еко-клінінгу:

  1. Він набагато доцільніший у квартирах та будинках, де проживають люди зі слабким здоров'ям: алергіки, астматики, хворі на хронічні бронхіти, особи похилого віку та зовсім маленькі діти. У їхньому випадку завжди краще звести до мінімуму контакт зі слідами побутової хімії та її випарами.
  2. Як і для людей еко-прибирання є більш сприятливим для домашніх тварин і кімнатних рослин. Серед пухнастих улюбленців алергії теж не рідкість. Особливо часто вони зустрічаються у плоскомордих порід собак. До того ж у деяких хутрових звірків, наприклад шиншил, хутро дуже гігроскопічне і може ввібрати запахи миючих засобів.
  3. Миючі та чистячі засоби для еко-клінінгу безпечніші для оброблюваних поверхонь. ПАР у складі загальнодоступних рідких та порошкоподібних миючих засобів на порядок агресивніші, ніж натуральні розчини органічних солей та кислот. Якщо ви турбуєтеся про безпеку покриття на дорогих предметах інтер'єру, краще зробити вибір саме на користь екологічно чистих складів.

Кому рекомендується замовляти еко-прибирання

Якщо ви свідомо дотримуєтеся «зеленого» мислення і віддаєте перевагу чистоті без допомоги серійної побутової хімії – еко-клінінг для вас. Наша компанія готова без винятку виконати масштабне та ретельне прибирання у квартирах, приватних будинках, дачах, а також на робочому місці: в офісах, закладах громадського харчування, банкетних залах тощо.

Якщо ви досі не пробували скористатися даною послугою, настійно рекомендуємо замовити її хоча б для порівняння з минулим досвідом. З еко-клінінгом від «Об'єкт Сервіс», ви забезпечите здорову та сприятливу атмосферу навколо себе та підтримайте природний баланс.

Яке обладнання та миючі засоби використовуються

Для організації еко-прибирання за всіма правилами ми використовуємо сучасне та економне обладнання. На додаток до нього в нашому арсеналі є тестовані на нешкідливість та якість миючі засоби. Останні можуть бути запропоновані самим замовником, якщо він віддає перевагу певній марці та виробнику. Як додаткові послуги при замовленні еко-клінінгу ми можемо запропонувати вам озонування (видалення запахів, санація від грибків та плісняви), дезодорування приміщень натуральними арома-маслами.

Для зняття пилу з побутової техніки, меблів та підвіконь наші прибиральники користуються бамбуковими серветками з мікрофібри. Якщо потрібно виконати вологе прибирання на кухонних поверхнях та в санвузлі ними використовуються меламінові губки.

Незамінним пристосуванням для еко-прибирання завжди є пароочисник. Він виводить стійкі забруднення на різних типах поверхонь: оббивні тканини, одяг, гардини і штори, кахель, натуральний камінь, скло, метал. За рахунок спеціальних насадок чищення парою можна проводити у важкодоступних місцях. Крім ефективного виведення плям гостра пара нейтралізує хвороботворні бактерії та ефективно виводить пилових кліщів. З очищенням великих за площею покриттів для підлоги нас виручає парогенератор з функцією вакуумного пилососа STI COMBY 3500.