Прибирання будинку

Комплексний підхід до чистоти та турбота про Ваш простір

Приватні прибирання будинків

До клініга

Об'єкт Сервіс

Після клініга

Об'єкт Сервіс
Протираємо
всі доступні
поверхні
Миємо підлогу
і протираємо
плінтуси
Усуваємо плями на меблях
Протираємо
світильники
та лампи
Чистимо дзеркала
та скляні
поверхні
Пилососим
килимові
покриття
Чистимо
жалюзі
і штори
Озонування в подарунок!
При комплексному замовленні

Встигніть до кінця акції!

Професійне Еко-прибирання в Одесі

Професійний клінінг в Одесі

Очистимо все - швидко, якісно та за допомогою новітніх технологій

Професійний клінінг
складається з декількох етапів

Заявка на клінінг

Ви залишаєте заявку на сайті або використовуєте контакти.

Уточнення деталей

Наш менеджер уточнює всі деталі замовлення і час виконання прибирання.

Узгодження обладнання

У разі потреби й особливої складності роботи

Оцінка проведення клінінгу

Спеціаліст компанії виїжджає в обумовлений час і оцінює перелік робіт, типи і кількість мийних засобів.

Прибирання об'єкту за обумовленим планом і термінами

Прибирання об'єкта відповідно до технічного завдання. З клієнтом обговорюється план прибирання приміщення перед виконанням клінінгу

Перевірка результатів

Прийняття роботи та підписання відповідних документів.

Наші клієнти

Далі

Клінінг будинку в Одесі: чисто буде не лише у свята

Елементарна підтримка чистоти у приватному будинку – клопітне завдання для більшості домогосподарок. В ідеалі чищення килимів та підлоги від пилу, вологе прибирання в кімнатах та кухні, а також дезінфекцію у санвузлі бажано робити хоча б раз на тиждень. Але, як часто ви могли помітити, масштабне прибирання часто важко спланувати і провести без сторонньої допомоги. Більшість членів сім'ї постійно зайняті у будні, а відпочинок у вихідні дні вважають за краще проводити зовсім не за роботою по дому.

З метою заощадити час для більш приємних та бажаних занять компанія «Об'єкт Сервіс» пропонуємо вам замовити клінінг будинку в Одесі. За допомогою професійної команди прибиральників, ви в два рахунки розберетеся з брудом, що скупчився. Ми пропонуємо вигідні тарифи на клінінг залежно від загальної площі житла та широкий спектр додаткових послуг для боротьби зі специфічними видами забруднень. У нас ви можете замовити:

  • Генеральне прибирання будинку від стелі до підлоги;
  • Миття фасадів;
  • Хімчистка м'яких меблів та килимових покриттів;
  • Прибирання після ремонту та будівельників;
  • Прибирання після пожежі та підтоплень.

Все, що потрібно від вас – це обговорити деталі майбутньої роботи з представником сервісу та вибрати оптимальний час для візиту прибиральників. Про решту подбають уже наші співробітники.

У яких випадках вам вигідно замовити клінінг вдома

Незаплановані та разові прибирання – найчастіші випадки звернення до клінінгових компаній. Терміново навести чистоту, і забратися в будинку потрібно:

  • якщо ви здаєте житло в оренду (орендодавцю перед заселенням нових мешканців, орендарям перед тим, як з'їхати);
  • перед заселенням у новий будинок після будівництва чи ремонту;
  • перед або після проведення масового свята з великою кількістю гостей;
  • якщо потрібно підготувати літню резиденцію до сезону відпочинку.

Збудити до співпраці з клінінговою організацією може, зокрема, турбота про людей похилого віку, хворих або недієздатних родичів. На цей випадок ми можемо запропонувати вам послуги еко-прибирання без застосування серійної побутової хімії, яка може спричинити напади алергії або загострити хронічні респіраторні захворювання.

Якщо ви як орендодавець володієте одразу кількома об'єктами нерухомості, замовлення клінінгу дозволить вам одночасно привести у гідний вигляд їх усі. Залежно від загального обсягу робіт вам підберуть бригаду з необхідною кількістю осіб, які без проблем впораються з поставленим завданням.

Які види прибирання вдома ми виконуємо

Генеральна

Під нею мається на увазі збирання пилу та вимивання підлоги у всьому будинку. Пил, що накопичився, прибирають на всіх поверхнях, включаючи абажури і плафони світильників, карнизи та елементи декору. Здійснюється санітарна обробка ванни та туалету, вимивається настінна кахельна плита. Кухонні поверхні та місце приготування їжі очищається від нагару та присохлого жиру, змивається вапняний наліт із сантехніки. У план генерального прибирання ми також включаємо миття вікон усередині та зовні, полірування меблів. За потребою можуть бути замовлені послуги хімчистки штор, килима та м'яких меблів, чищення парою.

Після будівельників (ремонту)

На випадок, якщо бригада будівельників не спромоглася прибрати після себе, наші працівники візьмуть це на себе. У вартість даних послуг включено прибирання та вивезення будівельного сміття. Після того, як кімнати розчищені від нього, дрібне сміття збирається пилососом. Стійкі плями фарби, клею чи герметика ми видаляємо хімічними розчинниками, під час роботи з крихкими матеріалами (тканини, шкіра, дерево) використовуються специфічні засоби виведення плям. На завершення проводиться стандартне генеральне прибирання.

Прибирання після пожежі

Включає не тільки видалення видимих забруднень, а й усунення стійкого запаху гару. При необхідності ми також розбираємо обгорілі меблі та внутрішні конструкції, що постраждали у вогні. Для очищення твердих поверхонь від в'їлася сажі їх обробляють шліфувальними дисками, для тканинної оббивки і штор застосовують спеціальні засоби для виведення плям і кондиціонери. Як спосіб швидкого усунення неприємних запахів після пожежі, ми практикуємо озонування приміщень.

Еко-прибирання

Заснована на принципах використання натуральних та нешкідливих для навколишнього середовища та людей засобів. Ключовий інструмент для проведення це парогенератор. Ми використовуємо комбінований пилосос з функцією очищення парою для видалення пилу та знезараження підлогових покриттів. Більш компактні парогенератори задіємо для чищення настінної плитки у ванній, туалеті та на кухні, також чистки меблів і фіранок. Для вологого збирання застосовуються екологічні розчини органічних кислот та солей. Вони гіпоалергенні, не дають різких запахів і дуже щадять до оброблюваної поверхні на відміну від стандартних порошків і миючих засобів.

Скільки коштуватиме клінінг 1-но, 2-х та 3-х поверхового будинку?

Середня вартість роботи з клінінгу приватного будинку в Одесі оцінюється в розрахунку від 80-100 грн за м2. Окремо від послуг прибирання будинку розраховується прибирання прибудинкової території та робіт з фасадного клінінгу (якщо вони передбачаються). Точну вартість окремих видів додаткових послуг та загальну суму замовлення на прибирання вам озвучить консультант компанії «Об'єкт сервіс». Залишайте ваші заявки по телефону або скористайтесь формою зворотного дзвінка, щоб проконсультуватися щодо ціни та термінів виконання замовлення.