Прибирання
після пожежі

Комплексний підхід до чистоти та турбота про Ваш простір

Клінінг після пожежі

До клініга

Об'єкт Сервіс

Після клініга

Об'єкт Сервіс
Обробляємо стіни від наслідків
диму та температури
Збираємо та
виносимо сміття
Підготовляємо поверхні для оздоблювальних робіт
Проводимо комплексну роботу з видалення запаху і гару
Очищаємо та відмиваємо
підлогу та плінтуса
Озонування в подарунок!
При комплексному замовленні

Встигніть до кінця акції!

Професійне Еко-прибирання в Одесі

Професійний клінінг в Одесі

Очистимо все - швидко, якісно та за допомогою новітніх технологій

Професійний клінінг
складається з декількох етапів

Заявка на клінінг

Ви залишаєте заявку на сайті або використовуєте контакти.

Уточнення деталей

Наш менеджер уточнює всі деталі замовлення і час виконання прибирання.

Узгодження обладнання

У разі потреби й особливої складності роботи

Оцінка проведення клінінгу

Спеціаліст компанії виїжджає в обумовлений час і оцінює перелік робіт, типи і кількість мийних засобів.

Прибирання об'єкту за обумовленим планом і термінами

Прибирання об'єкта відповідно до технічного завдання. З клієнтом обговорюється план прибирання приміщення перед виконанням клінінгу

Перевірка результатів

Прийняття роботи та підписання відповідних документів.

Наші клієнти

Далі

Прибирання після пожежі в Одесі: упорядковуємо цінну нерухомість

Усунення наслідків пожежі та її гасіння, без сумніву, найекстремальніше завдання для клінінгового сервісу. Наліт із сажі та кіптяви видалити з внутрішніх та зовнішніх стін механічно відносно просто. Але залишиться стійкий запах продуктів горіння, який завжди можна вимити чи приховати. Загальнодоступні методи на кшталт обробки розчином оцту чи нашатирю не підійдуть, якщо справа стосується виробів із дорогих та ніжних тканин: одягу, тюлю тощо. Крім того, прибирання після великої пожежі часто передбачає роботу з демонтажу будівельних конструкцій, комунікацій та виносу згорілих меблів.

З урахуванням всього вищесказаного простіше та швидше скористатися послугами бригади професійних прибиральників. Визначити фронт робіт, розрахувати вартість та домовитись про терміни проведення ви можете з оцінювачем клінінгової компанії «Об'єкт сервіс». Наші працівники за плечима мають великий досвід ліквідації наслідків загорянь різної тяжкості. А для швидкого та ефективного очищення приміщень передбачено сучасний інструмент та спеціалізовані миючі склади.

Етапи прибирання квартири, приватного будинку та офісу після пожежі

Приступати до усунення слідів вогню та задимлення ми рекомендуємо якнайшвидше, особливо – в холодну пору року. Свіжий шар піни, що гасить, або порошку, сажу і кіптяву в рази простіше видалити поки вони свіжі. Перед тим, як бригада з клінінгу приступить до роботи, з об'єкта потрібно видалити всі матеріальні цінності, щоб вони не створювали незручностей і ненароком не пошкодилися.

Порядок клінінгу після пожежі наступний:

  1. Розбір та утилізація зруйнованих вогнем конструкцій та оздоблення. Винесення непридатних меблів та побутової техніки.
  2. Очищення стін, підлоги та стелі від сажі. Відмивання від слідів кіптяви.
  3. Хімчистка килимових покриттів та оббивки м'яких меблів.
  4. Очищення декоративних елементів із тканини: жалюзі, штор, гардин.

Опційно ми пропонуємо послугу озонування приміщень після пожежі. Вона рекомендована в тому випадку, якщо вам необхідно швидко вселитись назад, а провітрювання не вивело запах диму повністю.

Застосовуване обладнання

Для очищення твердих поверхонь

З очищенням від гару твердих кам'яних, бетонних та металевих поверхонь добре справляються апарати високого тиску. Але їх застосовують лише видалення слідів пожежі на фасадної частини будинків чи промислових об'єктах, т.к. у приміщеннях немає можливості видалити воду.

Для зняття видимих слідів кіптяви та шару попелу забруднені поверхні спочатку очищаються потужним промисловим пилососом VALET AQUA 75. Зчищати кіптяву з внутрішнього оздоблення найкраще допомагають абразивні інструменти на кшталт шліфувальної машини.

Для видалення нальоту на гладких поверхнях на зразок емалі, кахлю та нержавіючої сталі добре підходять м'які пасти з дрібним абразивом. Як миючі засоби при збиранні вручну або з використанням спеціальних машин ми застосовуємо спеціалізовані лужні розчини.

Для чищення килимів та підлоги

У випадках, коли потрібна хімчистка вцілілого покриття з ковроліну або важких килимів, її виконують за місцем. У роботі ми застосовуємо потужний однороторний полотер ORBIS 200/200HD & 400. Він добре справляється з виробами з жорстким ворсом, щітка, що чистить, глибоко вичищає навіть сильно в'ївся попіл.

Для чищення тканин та оббивки

Після видалення видимих забруднень на тонких тканинах та оббивці ми використовуємо чистку парогенератором, щоб усунути дрібні частинки сажі та її запах. У приладу плавно регулюється тиск і температура, що дозволяє акуратно обробити вироби із суворих ниток та тонку матерію. Для обробки оббивки з натуральної та штучної шкіри задіюється ряд засобів для виведення плям у поєднанні з шампунями, що нейтралізують запахи.

Скільки коштує прибирання після пожежі в Одесі

З урахуванням серйозних трудовитрат і використання дорогих коштів клінінг після пожежі коштує приблизно вдвічі дорожче за звичайне прибирання. Середня ціна по Одесі складає 80 грн./кв.м. При цьому на послуги хімчистки тканин та м'яких меблів діють окремі розцінки. Обробка приміщень озонатором також вважається окремо від загальної суми.

Як замовити прибирання після пожежі в Одесі

Ви можете швидко вирішити питання прибирання та позбутися наслідків пожежі, замовивши клінінг від «Об'єкт Сервіс». Для попередньої заявки заповніть форму зворотнього зв'язку на сайті або зв'яжіться з нами за телефоном. Наш менеджер проконсультує вас та повідомить попередню ціну. Остаточну суму вам складе оцінювач, після огляду об'єкта.