Прибирання офісів

Комплексний підхід до чистоти та турбота про Ваш простір

Прибирання офісів

До клініга

Об'єкт Сервіс

Після клініга

Об'єкт Сервіс
Чистимо перегородки та скляні елементи.
Протираємо
всі доступні
поверхні
Миємо підлогу і пилососимо
Озонування в подарунок!
При комплексному замовленні

Встигніть до кінця акції!

Професійне Еко-прибирання в Одесі

Професійний клінінг в Одесі

Очистимо все - швидко, якісно та за допомогою новітніх технологій

Професійний клінінг
складається з декількох етапів

Заявка на клінінг

Ви залишаєте заявку на сайті або використовуєте контакти.

Уточнення деталей

Наш менеджер уточнює всі деталі замовлення і час виконання прибирання.

Узгодження обладнання

У разі потреби й особливої складності роботи

Оцінка проведення клінінгу

Спеціаліст компанії виїжджає в обумовлений час і оцінює перелік робіт, типи і кількість мийних засобів.

Прибирання об'єкту за обумовленим планом і термінами

Прибирання об'єкта відповідно до технічного завдання. З клієнтом обговорюється план прибирання приміщення перед виконанням клінінгу

Перевірка результатів

Прийняття роботи та підписання відповідних документів.

Наші клієнти

Далі

Прибирання офісів в Одесі: допомагаємо виглядати презентабельно перед клієнтами та бізнес-партнерами

Брати за основу чистоти на робочому місці – одне з ключових завдань офіс менеджера. Наша місія – спростити її для вас. Компанія «Об'єкт Сервіс» надає якісні та недорогі послуги з прибирання офісів в Одесі. Будемо раді допомогти вам з підтриманням гігієни та сяючої чистоти цілий рік. Пропонуємо співпрацю на постійній основі зі зручним плануванням графіка прибирання, а також екстрену допомогу у разі непередбачених обставин (пожежі, підтоплення).

Кому вигідно користуватися нашими послугами

В офісних приміщеннях щодня є безліч людей. Надмірне скупчення бруду та пилу справляє відразливе враження і, що ще серйозніше, може стати прямою причиною поганого самопочуття та хвороб. Тому в офісних будинках необхідне щоденне вологе прибирання і генеральне хоча б 2 рази на місяць.

Добре, якщо орендодавець в особі бізнес-центру забезпечує штат прибиральниць. Однак є безліч випадків, коли підприємці не можуть собі дозволити санітарно-технічний персонал. Наймати штатних прибиральниць може бути не вигідно через:

 • зайвого податкового навантаження на бюджет підприємства;
 • нерегулярне користування площею під ведення бізнесу (у разі, коли він активний лише в сезон);
 • великих відстаней між об'єктами, які потрібно одночасно обслуговувати.

У таких ситуаціях радимо вам звернути замовляти клінінг офісів. Через компанію «Об'єкт Сервіс» можна замовити виїзд оптимально укомплектованої бригади прибиральників для роботи на одному великому об'єкті або відразу кількох. Крім комплексного прибирання від пилу та бруду зверху до низу ми пропонуємо кваліфіковану допомогу з більш складними випадками, включаючи:

 • прибирання офісу після пожежі
 • клінінг після ремонту;
 • еко-клінінг;
 • мийку фасадів офісних будівель;
 • хімчистку та виведення плям на килимах та м'яких меблів.

Як ми виконуємо прибирання в офісних приміщеннях, бізнес- та торгових центрах

Щоб не створювати працівникам незручності, домовтеся про відповідний час візиту бригади з нашим оцінювачем. Попередньо повідомте охорону, щоб вона впустила прибиральників, коли ті прибудуть. Під час підготовки приміщень переконайтеся, що на столах не залишилося непотрібних предметів чи цінної документації.

Генеральне прибирання в офісі починається із сухого прибирання пилу. Протираються шафи та полиці, стельові світильники, підвіконня, столи, крісла та стільці, кімнатні рослини. Потім вимиваються всередині та зовні вікна, дверні полотна та ручки, виконується прибирання санвузлів.

Слідом співробітники клінінгу приступають до збору пилу пилососом і миття підлог. По завершенні збираються відходи зі сміттєвих кошиків. За бажанням замовника виконується дезодорація приміщення освіжувачем повітря або озонування. Останнє нагоді вам, якщо ви в'їхали в новий офіс після ремонту і вас турбують запахи лаку або фарби після будівельників.

Устаткування, яке застосовується при збиранні

Офісний клінінг рідко замовляють за квадратури до 60-70 кв. м. З урахуванням великого обсягу роботи, такі замовлення практично не обходяться без використання сучасної техніки. Вона показує відмінний результат, не забираючи цінного часу, заощаджує витрати води та миючих засобів, що зрештою впливає на вартість збирання.

Пристрої для збирання пилу, чищення килимів та меблів

Для видалення сухої сміття та пилу як на твердій, так і ворсистій поверхні ми задіємо промисловий пилосос VALET AQUA 75. Насадка приладу, що чистить, має широкий еластичний скребок, який ефективно вибиває пил з килимів і зчісує його на гладких панелях або ламіну. Пилосос здатний виконувати як сухе, так і вологе прибирання.

У разі різнопланового прибирання наші фахівці користуються STI COMBY 3500. Цей агрегат поєднав у собі можливості вакуумного пилососа та парогенератора. Його можна однаково використовувати для:

 • відмивання та знищення грибка на кахлі;
 • глибокого очищення від пилу м'яких меблів;
 • прибирання на щільних килимах з натуральної або синтетичної вовни.

Техніка для миття підлоги

У розпорядженні наших співробітників є однодискова машина для підлоги м'яча Truvox ORBIS Battery Scrubber і компактний роторний полотер Orbis 200. Першу задіють для прибирання підлоги на великих майданчиках. Живлення від акумулятора розраховане на обробку до 1000-1200 кв. Підлогомийна машинка Truvox ідеально підходить для відмивання підлоги в торгових та залах, вестибюлях, ресторанах та концертних майданчиках.

Полотер Odris 200 за рахунок своєї компактності добре підходить для прибирання в приміщеннях з великою кількістю затишних куточків: санвузлів, комор, на сходових прольотах. За рахунок змінних насадок на диск та функції-спрей чищення з додаванням миючих засобів його можна застосовувати, у тому числі при виведенні стійких забруднень на килимах.

Скільки коштує прибирання офісів в Одесі

Вартість послуг клінінгу розраховується, виходячи з розцінок за прибирання 1 кв. м. В Одесі середня ціна за клінінг офісу коливається від 15 до 25 грн./кв.м. Зверніть увагу, що роботи з прибирання пилу на висоті та вартість миття вікон враховуються окремо. Також до загального тарифу не включаються додаткові послуги на кшталт усунення наслідків розливів або підтоплень феном, що сушить, озонування офісу тощо.

Наші консультанти врахують будь-які ваші побажання щодо вимог до майбутнього прибирання. Будь-які витрати враховуються при складанні кошторису та чітко відображаються у кінцевому договорі. Тому ви завжди можете розраховувати на сумлінний результат за помірну плату.