Клінінг для готелів

Клінінг для готелів

Особливості клінінгових робіт на готельних об'єктах

Генеральне прибирання номерів у готелі – це специфічний процес, який відрізняється від клінінгу для фізичних осіб. Специфіка полягає в тому, що прибирання готелю включає постійну присутність зацікавленості третіх осіб - постояльців, які не повинні терпіти дискомфорту і незручностей під час свого проживання на території. Іншими словами, до ланцюжка «замовник-виконавець» (який спостерігається при замовленні клінінгових послуг для квартир. або офісів) додається ще й гість, інтереси якого потрібно ставити в пріоритет.

Фахівці компанії «Об'єкт-Сервіс», незважаючи на те, що готелі працюють у цілодобовому режимі, проводять клінінг номерів, холів, рецепшну з мінімальними часовими витратами та рівнем шуму. При цьому ми гарантуємо ідеальний результат – меблі, покриття для підлоги, дзеркала, освітлювальні прилади, сантехніка та інші предмети інтер'єру будуть сяяти чистотою і свіжістю.

Прибирання зон готелю

Генеральне прибирання у готелі проводиться нашими спеціалістами по всій території Одеси. Ми працюємо на будь-яких об'єктах, незалежно від їхньої віддаленості від нашого офісу, а також від площі приміщення та ступеня забрудненості.

Прибирання готелю від компанії «Об'єкт-Сервіс» включає:

  • сухе та вологе прибирання номерів (при цьому наші співробітники відсувають меблі; за допомогою професійної техніки очищають підлогу, стіни, всі предмети меблів та освітлювальні прилади; прибирання номера в готелі включає і миття вікон з обох боків);
  • санвузлів (вона, як і прибирання готельних номерів, передбачає очищення всіх поверхонь за допомогою спеціалізованих хімічних засобів; клінінг санвузла включає обробку дезінфектором, чищення хромованих деталей та вентиляційних ґрат без їх попереднього демонтажу);
  • терас та балкони (сухе та вологе, включаючи чистку поручнів, підлоги та меблів);
  • клінінг холу, рецепшна, відкритих коридорів, сходових кліток;
  • прибирання ресторану/бару.

Крім перерахованого, прибирання готелів в Одесі від сервісу «Об'єкт-Сервіс» включає спеціалізовані послуги з прибирання території. Також за допомогою спецзасобів наші фахівці проведуть озонацію приміщень, видалять складні забруднення (іржу, плісняву, плями жиру). Надаємо послуги хімчистки меблів та килимових покриттів.

Як замовити клінінг для готелів

Прибирання в готелі проводиться нами на принципах професіоналізму та доброчесності. Замовляючи клінінгові послуги у нас, можна не перейматися збереженням вашого майна – ми працюємо з тими видами хімії, які ефективно справляються із завданнями, але при цьому не ушкоджують текстуру меблів, покриттів та предметів інтер'єру.

Щоб поставити актуальні питання, зв'яжіться з нами за номером 097 700 11 44. Наш менеджер безкоштовно проконсультує вас про ціни, терміни та особливості надання послуг для юридичних осіб.

Зателефонуйте нам і ми гарантуємо, що проведене компанією «Об'єкт-Сервіс» прибирання в готелі залучить нових клієнтів для вашого бізнесу!

Клінінг для готелів