Генеральне прибирання

Генеральне прибирання

Вже саме собою словосполучення генеральне прибирання, змушує здригнутися навіть найсміливіших господинь. Даний захід, можливо, не найприємніший, але дуже потрібний і корисний. Це повне очищення простору та звільнення від усіх непотрібних речей. А як відомо, лад у думках починається з ладу в будинку. Тому дуже важливо періодично розбирати завали і викорінювати весь бруд, що непомітно в'ївся. Нехай вас абсолютно не лякає така перспектива, весь бруд, бактерії та цвіль агентство «Об'єкт-Сервіс» візьме на себе. Вам залишиться маса вільного часу та споглядання оновленого житла.

Проведення генерального прибирання в Одесі поширюється не лише на житлові квартири та будинки. Це може бути офіс, дача, ресторан та будь-яке інше приміщення. Пропонуємо заощадити ваш час та довіритися компетентній команді професіоналів. Нехай витрати на таку важливу справу вас не лякають, ми зробили наші ціни максимально прийнятними.

Кристальна чистота та економія часу разом з «Об'єкт Сервіс»

План ген прибирання розробляється досвідченими співробітниками для кожного клієнта індивідуально. Враховуються всі нюанси та побажання, підбирається максимально зручний час. Ми завжди готові піти на зустріч та підлаштуватися під ваш графік.

Отже, що ж включає комплексне прибирання:

  • чистка та миття всіх горизонтальних і вертикальних поверхонь, включаючи найважчі місця;
  • обробка хромованих та металевих поверхонь та предметів спеціальними засобами;
  • виведення застарілих плям за допомогою парогенератора та інших необхідних засобів;
  • усунення бруду та пилу з усіх приладів, ламп та предметів інтер'єру;
  • мийка скла та дзеркал;
  • видалення вапняного нальоту;
  • вологе прибирання всього простору;
  • дезінфекція приміщення або окремих кімнат;
  • утилізація сміття.

Вибір послуг дуже великий та не обмежується цим списком. Ми готові розглянути будь-які побажання клієнта.

Для того, щоб замовити генеральне прибирання в Одесі, достатньо набрати номер, вказаний на сайті або прийти за вказаною адресою. Менеджери уважно вислухають ваш запит та підберуть необхідний комплекс робіт.

Ми постаралися зробити вартість доступною для більшості мешканців Одеси. Ви отримаєте справжнє задоволення від хрумкої свіжості та сяйва вашого будинку. Це забезпечить вам посмішку та чудовий настрій. У вас з'явиться вільний час, якого так не вистачає. Перекладіть зайвий клопіт на плечі професіоналам.

Генеральне прибирання