Хімчистка меблів

Хімчистка меблів

Хімчистка меблів в Одесі - якісне очищення диванів та килимів

Професійна хімчистка меблів - актуальна та необхідна послуга для власників диванів, пуфів, крісел та м'яких куточків. М'які меблі завжди використовуються домочадцями максимально інтенсивно, внаслідок чого отримують різні забруднення. Забруднити поверхню дуже легко - достатньо лише розлитої кави, залишків їжі або слідів вуличного взуття. В результаті залишаються плями та патьоки, які практично неможливо вивести самостійно. Швидко позбутися бруду допоможе професійна хімчистка м'яких меблів в Одесі. Це ефективний спосіб практично воскресити старий диван чи крісло, що покращить стан покриттів без перетяжки.

Послуга буде актуальною для генерального прибирання квартири, офісу або прибирання поверхонь меблів після свята. Традиційні методи очищення у вигляді пилососа або звичайної ганчірки мають низьку ефективність, залишають розлучення і не прибирають плями повністю. Тільки виїзна хімчистка меблів подолає це складне завдання!

Комплекс професійних робіт

Хімчистка м'яких меблів проводиться по всій території міста. «Об'єкт-сервіс» працює з виїздом на будь-які об'єкти, незалежно від їхньої віддаленості від офісу, ступеня забрудненості та складності роботи.

Вона виконується двома основними методами:

  • роторне чищення. Виконується апаратом з дисковою щіткою, що обертається, відмінно підходить для очищення ковроліну і тканинних поверхонь;
  • екстракторне чищення. Швидко видаляє забруднення середнього ступеня, очищає всі елементи обстановки.

Ці інструменти дозволяють впоратися з будь-якими типами забруднень:

  • видалення плям за допомогою якісних засобів для виведення плям;
  • усунення неприємних запахів;
  • очищення від шкідливих бактерій, грибків, плісняви.

Хімчистка меблів вдома зазвичай відбувається досить швидко, включає вологе та сухе прибирання. Після обробки парогенератором процес висихання займає 3-4 години, залежно від температури в приміщенні та типу покриттів.

Як замовити?

Фахівці компанії «Об'єкт-сервіс» здійснюють швидкі виїзди на дому для проведення повного комплексу клінінг-послуг. Хімчистка м'яких меблів вдома відбувається швидко та якісно. При цьому інтереси клієнтів завжди ставляться у пріоритет, враховуються всі деталі покриття меблів, колір оббивки та її структура. При цьому ціна послуг є невисокою. Ми гарантуємо якісний та максимально швидкий результат із застосуванням найсучаснішої техніки.

Хімчистка меблів