Мийка вікон

Мийка вікон

Звільніть себе від миття вікон!

Мийка вікон - це щорічна необхідність та важлива частина генерального прибирання. Особливо актуально це у забруднених районах, мегаполісах із розвиненим трафіком. У великих містах завжди інтенсивний рух транспорту та мінімум зелених насаджень – скла та рами швидко забруднюються пилом. Дощ, сніг, вітер – це значно впливає на чистоту скла. При цьому самостійний процес очищення перетворюється буквально на муку, адже він забирає багато часу та сил. Іноді для очищення важкодоступних ділянок потрібні сходи або інше обладнання. Професійне помивання вікон позбавить вас безлічі проблем і дозволить максимально насолоджуватися сонячним світлом з чистим склом.

Послуги миття вікон в Одесі дуже актуальні також для тих, хто нещодавно пережив ремонт, поміняв квартиру чи просто хоче отримати якісну послугу. Самостійно здійснити клінінг складно, особливо якщо отвір зі склінням має великий розмір. При цьому проводити повне очищення скла необхідно мінімум двічі на рік, після кожної зими та літа. Залежно від рівня забруднення така потреба може виникати частіше. Компанія «Об'єкт-сервіс» протягом багатьох років дешево надає якісний сервіс по всьому місту, допоможе вам у боротьбі з розлученнями, плямами та пилом на склі.

Перелік робіт від «Об'єкт-сервіс»

  • сезонне миття вікон стандартної та нестандартної конфігурації;
  • видалення складних забруднень;
  • очищення вікон після будівельних робіт.

Самостійно помити віконний отвір – часом складне та непосильне завдання. Процедура може додатково ускладнюватись нестандартним розміром вікна, складними забрудненнями. З будь-яким завданням впорається служба миття вікон.

У процесі роботи застосовується сучасна хімія з максимальною ефективністю. Вона м'яко і без розлучень видаляє забруднення, дбайливо впливає поверхню скла. Залежно від застосовуваної хімії та загальної площі брудної поверхні визначається вартість послуги.

При цьому компанія може надати додаткові опції:

  • очищення жалюзі;
  • миття мансардних вікон, куполів, поверхні зимових садів.

У разі потреби перелік можна розширити або скоротити – послідовність робіт завжди індивідуально обмовляється з клієнтом, при цьому консультантом озвучується вартість. У такому випадку проводиться цілий комплекс заходів, який дозволяє ефективно очистити шибки нестандартної форми або виконати додаткові вимоги. Професійне миття щадним чином впливає на скло, не залишає подряпин, інших механічних пошкоджень. Професійне миття вікон вдома економить не лише гроші, а й час – адже фахівці зроблять весь комплекс робіт не лише якісно, а й швидко.

Як замовити?

Компанія успішно співпрацює як із приватними домовласниками, так і з різними фірмами, підприємствами. Скориставшись послугами професіоналів, ви отримаєте сяюче скло, ідеально чисті та блискучі рами. Замовити миття вікон можна для різних типів приміщень – квартир, приватних будинків та виробничих площ. Процес здійснюється як усередині будівлі, і зовні. У робітників фірми «Об'єкт-сервіс» є навички роботи з надійними страховими системами, всі роботи виконуються у суворій відповідності до техніки безпеки.

Важливе значення для вибору клінінг-компанії в Одесі має підсумкова ціна. Адже для кожного клієнта важливо мати змогу помити вікна недорого. Наша компанія не встановлює високих цін на цей вид послуг, завжди йде назустріч клієнтам. На всі актуальні питання відповість менеджер, достатньо заповнити спеціальну форму на сайті. Якісні клінінгові послуги – запорука вашого чудового самопочуття у власній квартирі!

Мийка вікон