Миття вікон після ремонту

Миття вікон після ремонту

Привести вікна після ремонту до належного вид - завдання не з легких. На вас чекає відмивання фарби, що в'їлася пилу, видалення плям і транспортувальної плівки, що прикипіла. На щастя, всі ці проблеми легко уникнути. Миття вікон після ремонту спеціалістами клінінгової компанії «Об'єкт-Сервіс» в Одесі заощадить ваш час та нерви, а головне забезпечить чудовий результат.

Наша мобільна бригада приїде в будь-який зручний для вас час і виявить клінінгові послуги у максимально короткий термін. В арсеналі у фахівців повний набір якісної побутової хімії та весь необхідний інвентар. Миття вікон після ремонту передбачає не лише чисті поверхні. Під час видалення стійких забруднень дуже легко подряпати раму, підвіконня або скло. Великий досвід наших фахівців дозволяє зробити роботу гранично акуратно та без завдання шкоди.

Ви без сумнівів оцініть лояльні ціни, високий рівень сервісу та професіоналізм працівників «Об'єкт-сервіс» в Одесі. Для того щоб замовити наші послуги, ви можете зателефонувати, залишити заявку на сайті, або написати на електронну пошту. Менеджери прорахують попередню вартість та врахують усі ваші побажання щодо дня та часу проведення робіт.

Миття вікон після ремонту