Миття вікон в офісі

Миття вікон в офісі

Вікна – це джерело світла, яке необхідно підтримувати у чистоті. Чисті вікна в офісах є показником поважного ставлення до своїх співробітників, клієнтів та свого бізнесу загалом. Гарний і доглянутий екстер'єр відразу вселяє довіру та формує свідомо позитивну думку про компанію. Миття вікон в офісі від компанії «Об'єкт-Сервіс» в Одесі зробить ваші скляні поверхні неймовірно чистими та блискучими. Це не лише додасть вашому офісу свіжий і гарний вигляд, але і позитивно позначиться на продуктивності праці та настрої співробітників.

Миття вікон в офісі є комплексною послугою за доступною ціною. Ми маємо всі необхідні ресурси для проведення робіт на самому високому рівні. У нашому арсеналі:

  • альпіністське спорядження та досвідчені альпіністи (для організацій, розташованих на високих поверхах);
  • якісна та максимально екологічна побутова хімія. При використанні неякісних засобів можуть залишитися плями та розлучення, тому ми приділяємо особливу увагу вибору якісної хімії.

Як вже було згадано, миття вікон в офісі є комплексним заходом та передбачає низку наступних обов'язкових процедур:

  • внутрішнє та зовнішнє миття скла;
  • миття віконної рами та фурнітури;
  • очищення міжрамного простору;
  • миття підвіконь та укосів.

Замовивши миття офісних вікон у компанії «Об'єкт-Сервіс» в Одесі, ви можете бути впевнені у блискучому результаті. Досвідчені фахівці готові будь-коли розпочати виконання замовлення та оперативно провести весь комплекс заходів. Замовити послугу можна по телефону або оформивши заявку на сайті. Незважаючи на демократичну вартість, у нас передбачена гнучка система знижок. Ми завжди діємо на користь клієнта і готові приступити до роботам у будь-який зручний для вас час.

Миття вікон в офісі