Миття вікон на висоті

Миття вікон на висоті

Напевно, кожен стикався з ситуацією, коли ідеальна чистота і порядок у приміщенні були затьмарені неохайним виглядом вікна. Намагаючись тримати простір у чистоті, ми часто відсуваємо на другий план такий важливий захід, як висотне миття вікон. Ця клінінгова операція не найбезпечніша і найлегша справа. Самостійно відмити панорамні вікна хмарочосів та торгових центрів не під силу навіть найвідважнішим людям. На щастя, зараз будь-яку справу можна делегувати професіоналам.

Мийка вікон на висоті має здійснюватися професіоналами, які мають необхідне спорядження та екіпірування. Промисловий альпінізм - це явище, яке міцно увійшло до нашого життя. Альпіністи проходять спеціальну підготовку, яка дозволяє проводити роботи із підвищеною складністю на великій відстані від землі. Саме таке люди працюють у компанії «Об'єкт-Сервіс» в Одесі.

Переваги та особливості промислового альпінізму

Фахівці мають необхідні навички для миття складних і непродуманих конструкцій на висоті, дотримуючись при цьому всіх запобіжних заходів. У цьому допомагає спеціальне спорядження для альпінізму. Істотна перевага промислового альпінізму, у відсутності необхідності використовувати громіздке обладнання та зводити конструкції, витрачаючи зайвий час та сили.

Окрім цього, миття вікон альпіністами має ще ряд переваг:

  • дешева ціна;
  • немає необхідності використовувати будівельні риштування та автовежі, що значно економить час;
  • мобільність та оперативність (за рахунок легкості в пересуваннях);
  • можливість швидко приступити до роботи;
  • немає обмежень по висоті.

Миття вікон альпіністами відбувається за допомогою склоочисників та спеціальних миючих засобів, що дозволяють уникнути розлучень. Спеціальні насадки дозволяють рівномірно розподілити засіб по поверхні скла, видаляючи зайву вологу і піну. Вимити вікна взимку допомагають термостійкі засоби з низькою температурою замерзання. Після завершення робіт скляні поверхні блищать і сяють чистотою.

Компанія «Об'єкт-Сервіс» в Одесі підходить до роботи ґрунтовно та відповідально. Вибравши наші послуги, ви отримаєте вичерпну консультацію. Вам буде розроблено індивідуальний план робіт з урахуванням усіх побажань. Лояльні ціни компанії зроблять співпрацю ще привабливішою.

Миття вікон на висоті