Озонування приміщень

Озонування приміщень

Що таке озонування?

Озонування приміщень є незамінним заходом у тих місцях, де постійно спостерігаються величезні скупчення людей – у гіпермаркетах, офісах великих компаній, тренажерних залах. Потрібно регулярно проводити озонування приміщень і на тих об'єктах, де встановлено та постійно працює спецобладнання – тренажери, комп'ютери, оргтехніка тощо.

Цей комплекс заходів, який проводиться нашими фахівцями в Одесі, включає екологічно безпечну дезінфекцію повітря в приміщенні. Дезінфекція приміщень озоном має безліч переваг перед звичним вологим прибиранням:

  • вона дозволяє ефективно знищити всі відомі види мікроорганізмів (бактерії, віруси, грибки, цисти тощо);
  • попутно проводиться стерилізація всіх поверхонь у приміщенні;
  • проведення послуги займає лише кілька хвилин, а отже, ця процедура не порушить звичний ритм життя клієнтів;
  • впливом озону видаляються неприємні запахи;
  • під час роботи озонатора не утворюються токсичні речовини, і при цьому залишковий озон перетворюється на кисень.

Відгуки наших клієнтів свідчать, що озонування від компанії «Об'єкт-Сервіс» - це економія коштів (адже в такому разі не доводиться купувати дороге обладнання) та піклування про здоров'я близьких людей чи співробітників фірми.

Як користуватися послугою?

Дезінфекція приміщень озоном може бути проведена співробітниками клінінгової компанії «Об'єкт-Сервіс» у будь-якому районі Одеси. Щоб дізнатися про актуальні ціни на послугу, а також ознайомитися з переліком клінінгових робіт, які проводяться нашими працівниками, рекомендуємо замовити безкоштовну консультацію менеджера за телефонним номером 097 700 11 44. Також з нами можна зв'язатися за допомогою електронної пошти або форми зворотного зв'язку на сайті.

Озонування приміщень