Промисловий клінінг

Промисловий клінінг

Промисловий клінінг – найскладніший і найважчий вид клінінгових послуг. Будівлі та заводи, в яких відбувається безперервний виробничий процес, часто потребують особливих санітарних умов. Більшість підприємств намагається підтримувати чистоту самостійно, але, як показує практика своїх ресурсів, часто буває недостатньо. Прибирання виробничих приміщень потребує як професійних навичок, а й дорогого устаткування. Без цього ви не досягнете максимального результату.

Прибирання промислових підприємств має дуже велике значення. Від чистоти на підприємстві залежить якість продукції, здоров'я співробітників і навіть загальна атмосфера в колективі. Компанія «Об'єкт-Сервіс» в Одесі володіє всім необхідним інвентарем та сумлінними кваліфікованими працівниками, які забезпечать зразкову чистоту на ваших підприємствах та складах.

Прибирання промислових приміщень включає широкий спектр заходів. Сюди входять такі послуги як:

  • капітальне прибирання та дезінфекція всіх приміщень на виробництві (у тому числі кухня, їдальня, санвузли);
  • прибирання складських приміщень;
  • видалення промислових забруднень особливої складності;
  • чистка обладнання (система вентиляції, котельні, верстати, резервуари, каналізаційні та водопровідні системи та ін.);
  • обробка обладнання спеціальними засобами;
  • щоденне вологе та сухе прибирання із застосуванням промислового пилососу;
  • додатковий клінінг (прибирання важкодоступних місць, хімчистка меблів, килимів, очищення систем освітлення, дзеркал, фасадів та інше).

Алгоритм дій при замовленні клінінгових послуг у промислових приміщеннях

Познайомившись із нашими послугами та цінами, ви напевно захочете вдатися до нашого сервісу. Після того, як рішення ухвалено, наш спеціаліст виїжджає на підприємство для вивчення масштабів майбутніх робіт. Важливо детально вивчити територію та специфіку забруднень. Після чого йде погодження та складається кошторис.

Далі проводяться підготовчі роботи. Територія заводу, цеху чи іншого приміщення звільняється від зайвих предметів. Необхідне обладнання покривається захисними плівками. Якщо проводитимуться висотні роботи, їм встановлюється устаткування.

Прибирання відбувається за класичним правилом, починаючи згори. В обов'язковому порядку забирається весь пил. Потім все йде за чітко встановленою схемою, складеною технологом, дотримуючись усіх санітарних норм.

Після завершення, замовник перевіряє об'єкт та якість виконаних послуг.

Хочемо окремо згадати про збирання складів. Навіть якщо справа стосується невеликого приміщення – це дуже нелегка та трудомістка процедура. Проте, хочемо заспокоїти мешканців Одеси, співробітники компанії «Об'єкт-Сервіс» проходять першокласну підготовку та мають багатий досвід. Тому навіть у такій нелегкій справі ви отримаєте високий результат за адекватною ціною.

Промисловий клінінг