Прибирання квартир після ремонту

Прибирання квартир після ремонту

Професійне прибирання після ремонту – якісно та оперативно

Прибирання квартир після ремонту є заключним моментом у будівельних чи ремонтних роботах. Але такий тип клінінгу передбачає трудомісткість і таїть ризик пошкоджень оновлених елементів інтер'єру. Саме тому відповідальну місію краще довірити професіоналам. Як показує практика, у 9 з 10 випадків самостійні спроби прибрати квартиру після ремонту закінчуються подряпаною підлогою, меблями та розбитими лампами. Щоб не стати жертвою такої невтішної статистики, достатньо звернутися до професіоналів клінінгового агентства.

Професійне прибирання включає такі заходи:

  • очищення приміщення від будівельного сміття (при цьому ми допоможемо вивезти його спецтранспортом на обладнане для цього звалище за межами Одеси);
  • чистка підлог та покриттів від залишків будматеріалів (прибирання квартир після ремонту передбачає використання спеціального обладнання та професійної хімії);
  • полірування дзеркал та інших скляних поверхонь з їх попереднім очищенням від бруду;
  • видалення залишків фарби з труб, батарей, дверей, сантехніки (включаючи складні елементи інтер'єру, наприклад, ліпнину або вентиляційні решітки).

Нашими клінерами може бути здійснено як генеральне прибирання приміщення, так і часткове (наприклад, тільки миття вікон або хімчистка меблів). У будь-якому випадку, краще заздалегідь викликати спеціаліста «Об'єкт-Сервіс» додому (він оцінить фронт робіт та назве вартість прибирання квартири після ремонту).

Переваги професійного післябудівного клінінгу

Післябудівне прибирання квартири від професіоналів компанії «Об'єкт-Сервіс» вже давно довело свою ефективність. Працюючи по всіх районах Одеси, ми пропонуємо клінінг, який відрізняється:

  • висока оперативність (при цьому якість не страждає!);
  • помірними розцінками (ціни завчасно обмовляються і не стають неприємним сюрпризом для клієнта після закінчення робіт);
  • комплексним підходом до збирання;
  • грамотним застосуванням сучасних хімічних засобів та технологій;
  • дбайливим ставленням до вашого майна;
  • продуманою організацією кожного робочого процесу.

Відгуки про нашу компанію свідчать: «Об'єкт-Сервіс» – справжній лідер клінінгових послуг в Одесі!

Як викликати фахівця?

Клінінгова компанія «Об'єкт-Сервіс», успішно працюючи в Одесі протягом кількох років, гарантує високу якість своїх робіт та доброчесність персоналу. Післябудівельне прибирання квартири та комерційного об'єкту може бути проведене нашими співробітниками вже зараз! Щоб викликати бригаду, зв'яжіться з нами за номером 097 700 11 44 або напишіть на електронну пошту агенції.

Ми спрацюємо максимально оперативно, і при цьому наші послуги коштуватимуть недорого!

Прибирання квартир після ремонту