Прибирання однокімнатної квартири

Прибирання однокімнатної квартири

Прибирання квартири – не ваш обов'язок!

Прибирання однокімнатної квартири це завдання, яке під силу будь-якій досвідченій домогосподарці. Більшості наших співвітчизниць доводиться справлятися з цим навіть частіше ніж раз на тиждень. Але що робити людям, які перебувають у постійному русі та які не можуть виділити 3-4 години свого дорогоцінного часу на чистку-мийку-полірування поверхонь всього будинку? Та й тим же домогосподаркам хіба не хочеться іноді розслабитися і приділити цей годинник собі коханій (наприклад, зробити манікюр або сходити до косметолога)? Відповідь проста: замовити послугу «прибирання 1-кімнатної квартири» від клінінгової компанії «Об'єкт-Сервіс».

Особливості послуги

Працюючи по всіх районах Одеси, наші професійні клінери оперативно впораються з очищенням житла від сміття та забруднень. Тим більше, якщо у квартирі лише одна житлова кімната!

При цьому за якість сервісу можна не турбуватися – він не відрізняється від клінінгу величезних об'єктів. Наша клінінгова компанія використовує ті ж засоби (інвентар, техніку та хімію), що і для прибирання торгових центрів або великих котеджів на кілька поверхів.

Всі дії здійснюються нашими співробітниками в строгому порядку, що допомагає досягти блискучого (у прямому та переносному сенсах!) результату.

Відмінність полягає лише у вартості та тривалості робіт – демократична ціна не є перешкодою для того, щоб уже за 3 години ваша квартира сяяла чистотою.

Як замовити?

Щоб дізнатися вартість прибирання однокімнатної квартири та замовити клінінг, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Зв'язатися з менеджерами компанії «Об'єкт-сервіс» можна також за допомогою електронної пошти.

Перед початком прибирання можливий виїзд фахівця на об'єкт в Одесі (для того, щоб оцінити обсяг робіт та назвати їхню остаточну вартість).

Прибирання однокімнатної квартири