Прибирання приміщень

Прибирання приміщень

Важливість чистоти та порядку у всіх сферах життя давно не викликає сумнівів. Вчені запевняють, що настрій людини, її продуктивність та здатність концентруватися залежить від навколишнього простору, зокрема приміщення, в якому він знаходиться. Саме тому прибирання приміщень відіграє важливу роль у житті людини. Проживаючи в Одесі, ви, напевно, знаєте, життя міста вирує. Офісні будівлі, торгові центри, розважальні заклади, театри та інші приміщення потребують підтримання чистоти та затишку на щоденній основі. Компанія «Об'єкт-сервіс» із задоволенням візьме важливу місію на себе.

Відтепер прибирання приміщень перестане бути головним болем або приводом для розладів. Цю сферу діяльності ми цілком і повністю готові взяти під свою відповідальність. «Об'єкт-Сервіс» пропонує такі послуги з прибирання приміщень:

 • щоденне прибирання (сухе та вологе прибирання, видалення пилу з поверхонь та локальних забруднень)
 • комплексне прибирання (миття та дезінфекція сантехніки, очищення важкодоступних місць, кахлів, освітлювальних приладів, плінтусів, миття шафок, аксесуарів);
 • генеральне прибирання (виробляється один-два рази на рік. Включає миття і чистку всіх вертикальних і горизонтальних поверхонь, також стель, вікон, кондиціонерів, батарей, всіх приладів. Видалення плям з меблів за допомогою спецобладнання для хімчистки, нанесення захисних засобів та багато іншого).

Комфорт і впевненість у результаті роботи з компанією «Об'єкт-Сервіс»

Компанія прибирання приміщень «Об'єкт-Сервіс» особливу увагу приділяє підбору та навчанню персоналу. Професійна команда кваліфікованих робітників – головна цінність компанії. Працівники завжди охайні та доброзичливі, чудово знають справу і виконують роботу акуратно та безшумно. Ваша фірма чи організація звикне до них так само швидко, як до чистоти та комфорту, який вони створюють.

Клінінг приміщень передбачає великий комплекс заходів. Для кожного клієнта клінінгова програма підбирається в порядку. Відповідно вартість визначатимуть обрані послуги. Хочемо запевнити, що ціни компанії «Об'єкт-Сервіс» приємно здивують. Незважаючи на високий рівень послуг, ціни встановлюються максимально лояльні та прийнятні.

Якщо ви власник приміщення, що знаходиться у місті Одеса, рекомендуємо неодмінно скористатися послугами «Об'єкт-сервіс». Ось кілька вагомих причин:

 • професійний та доброзичливий штат співробітників;
 • сучасне обладнання та високоякісні безпечні засоби для клінінгу.
 • підбір зручного часу;
 • оперативність та дотримання термінів;
 • індивідуальна програма прибирання для кожного клієнта;
 • ідеально чистий простір, який створює наша команда.
 • дотримання санітарних норм та техніки безпеки;
 • приємні ціни.

Зробити замовлення дуже просто. Заповнюйте форму на сайті, телефонуйте за вказаним номером або пишіть на електронну пошту. Будемо раді подарувати чистоту та заслужити вашу довіру.

Прибирання приміщень