Висотний клінінг

Висотний клінінг

Чистота та охайний вигляд – візитна картка не тільки людини, а й кожної будівлі, організації чи установи. І звичайно ж чистота має бути не лише всередині, а й зовні. Погодьтеся, так приємно бачити сяючі вітрини та охайні фасади. Висотний клінінг від «О'єкт-Сервіс» в Одесі – це ваша паличка-виручалочка у боротьбі з вуличним смогом, вихлопними газами та природними опадами.

Сучасна промисловість дозволяє надійно зміцнити будову міцним склом, керамогранітом, металевими конструкціями. Однак, незалежні від нас фактори здатні за один сезон знизити блиск і зовнішній блиск будь-якого фасаду. Сольові утворення можуть зашкодити структуру матеріалів, якщо вчасно не вжити необхідних заходів. На щастя, клінінг на висоті вирішує ці проблеми.

Розмаїття послуг висотного клінінгу та його необхідність

Зовнішні роботи, спрямовані на підтримку чистоти, потребують досвіду та професіоналізму. Висотні клінінгові роботи супроводжуються підвищеним ризиком, тому співробітники компанії проходять спеціальне навчання, після якого допускаються до виконання робіт. Вони досконало освоюють техніку роботи з альпіністським спорядженням і всі супутні справи тонкощі.

Висотний клінінг в Одесі включає цілу низку послуг. А саме:

  • мийка вікон, фасадів, атріумів, дахів тощо;
  • чистка снігу, усунення бурульок;
  • мийка зовнішньої реклами;
  • очищення вентиляції та важкодоступних зон;
  • послуги механічного чищення висолів, хімічних патьоків і крапель та ін.

Роботи виробляються мобільно та якісно без зупинки виробничого процесу. Вам не потрібно робити жодних додаткових дій, будувати підйомники, купувати миючі засоби. Кваліфіковані працівники облагородять будь-яку зовнішню поверхню і дістануть до найважчих місць. До того ж це дуже економічно. Приголомшливий результат за прийнятною ціною.

Послуги висотного клінінгу вкрай затребувані, відповідно кількість пропозицій також зростає. Ми впевнені у професіоналізмі нашої команди. Роботи проводяться у будь-яку пору року і в будь-яку погоду чи то дощ, чи снігопад. Телефонуйте за вказаним на сайті номером, і наші менеджери дадуть вичерпну інформацію щодо всіх послуг та їх вартості.

Висотний клінінг