Вивіз сміття

Вивіз сміття

Необхідність замовлення послуг по вивезенню сміття

Від побутового сміття, яке накопичується в процесі людської життєдіяльності, позбутися нескладно – потрібно лише віднести його до спеціального контейнера, встановленого на території двору багатоквартирного будинку або на околиці житлового масиву. Але що робити, коли у господарстві накопичилися «нестандартні» відходи (наприклад, після ремонту, будівництва чи генерального прибирання двору)? Вихід простий! Потрібно замовити послуги з вивезення сміття, які надає компанія «Об'єкт-сервіс», що працює по всіх районах Одеси. Наша клінінгова компанія організує як вивіз великогабаритного сміття, так і дрібного – для цих цілей у нашому автопарку є автомобілі різного тоннажу . Уламки бетону, старі шпалери, цегла, гіпсокартон, шифер, лід або сніг – все це ми вивеземо на звалище, тим самим звільнивши ваш особистий простір від мотлоху та створивши умови для комфортного проживання.

Перед тим, як вивезти відходи, наші співробітники допоможуть відсортувати їх (якщо в цьому є потреба). Ми прибуваємо до місця замовлення з вантажниками, тобто нашим клієнтам не доведеться самостійно займатися навантаженням відходів.

Переваги співпраці з Об'єкт-сервіс

Наша служба допоможе вирішити незручності, пов'язані з накопиченням будсміття на вашій приватній території. З нами ви зможете уникнути будь-яких проблем, пов'язаних із незаконним вивезенням будівельних відходів до найближчого контейнера.

Серед переваг співпраці з компанією «Об'єкт-Сервіс» (про це говорять відгуки про нашу роботу):

  • оперативність (ми організуємо вивезення сміття з квартири чи будинку в максимально стислий термін, у тому числі після форс-мажорних ситуацій – пожеж, затоплень тощо);
  • робота з будь-якими видами відходів (наші співробітники допоможуть відсортувати та вивезти не тільки побутовий і будівельний мотлох, але й токсичний, що вимагає особливих умов транспортування та утилізації – для таких випадків ми використовуємо контакти полігонів поховання відходів, які є у нас);
  • дотримання нормативних документів (після того, як вивіз сміття буде завершено, ми надамо замовнику відповідну звітну документацію);
  • допомога у демонтажі від наших співробітників, що звільняє клієнта від трудомісткої та брудної роботи;
  • лояльні ціни (ми регулярно проводимо моніторинг вартості послуг інших клінінгових компаній та тримаємо свої тарифи на доступному для одеситів рівні).

Як замовити послуги?

Перед тим як замовити вивіз сміття, ви можете отримати безкоштовну консультацію менеджера компанії «Об'єкт-Сервіс» за телефоном 097 700 11 44. Зателефонуйте, і наші фахівці проінформують вас про всі актуальні подробиці вивезення будсміття та інших відходів (ціни за куб, вартість із навантаженням і т.д.).

Зв'язатися з нами можна також через форму зворотного зв'язку на сайті та електронною поштою. Незалежно від того, який варіант звернення до «Об'єкт-Сервісу» ви оберете, ми вивеземо ваші відходи швидко та недорого! Нагадуємо, що ми працюємо по всій Одесі.

Вивіз сміття