Вивіз будівельного сміття

Вивіз будівельного сміття

Комплексний підхід до вивезення сміття

Вивіз будівельного сміття в Одесі – актуальна послуга для будівельних підрядників та компаній, що здійснюють ремонт. Після завершення будівництва або глобального ремонту залишається велика кількість побутових відходів різного типу – бита цегла, камінь, оздоблювальні матеріали. Здійснити вивіз будсміття самостійно часто проблематично – для цього необхідно мати спеціальний транспорт та техніку. До того ж, процес займає багато часу, іноді це кілька днів.

Тому краще вдатися до допомоги професіоналів та замовити вивіз будівельного сміття. Це дозволить заощадити час та фінанси, очистити ділянку максимально ефективно. Фірма «Об'єкт-сервіс» також здійснює повне очищення ділянки від забруднень, повертає йому первозданний вигляд.

Види робіт

Компанія «Об'єкт-сервіс» працює з різними видами техніки, надає повний комплекс послуг із вивезення відходів. Фірма працює з такими видами відходів:

  • після будівництва або розбирання будівель;
  • великогабаритне сміття;
  • вторсировина (бите скло, пластик, ПВХ, металобрухт);
  • прибирання снігу.

Залежно від типу та кількості відходів розраховується вартість послуг.

Вивіз сміття після ремонту в Одесі особливо актуальний для власників котеджів, заміських будинків та квартир. Якщо ви провели ремонт, то напевно на ділянці залишилося багато битої цегли, блоків та бетону. Фірма «Об'єкт-сервіс» допоможе недорого позбавитися непотрібних матеріалів, за швидкий час звільнити ділянку. Це дуже зручно – доки ви п'єте каву, ми працюємо!

Вивіз будівельного сміття з квартири також є важливою проблемою – адже зберігати його просто ніде, потрібно очистити приміщення якнайшвидше. З нами це не буде проблемою! Всі будматеріали пакуються у спеціальні мішки, швидко віддаляються з квартири.

Все для ефективної роботи

Компанія надасть всю необхідну техніку, яка впорається з будь-якими видами сміття, незалежно від його габаритів та структури.

Збір відходів здійснюється за допомогою бункерів та контейнерів різної кубатури. Застосовуються контейнери від 8 м3 до 35 м3, що дозволяє вивезти максимальну кількість відходів за мінімальний час.

Ми дотримуємося всіх правил роботи:

  • санітарні стандарти;
  • протипожежні норми;
  • екологічні норми.

Якісні послуги з вивезення будівельного сміття передбачають супровід під час всього процесу збирання. Демонтаж та навантаження відбувається з професійними вантажниками, які відповідально підходять до виконання завдань, вміють розставляти пріоритети. Це дозволяє спростити завдання, полегшує комунікацію. Вам не потрібно окремо замовляти послуги робітників – ми подбаємо про це! Можливе як ручне, так і механізоване навантаження. Застосування спеціальної техніки залежить від обсягу та типу відходів.

Як замовити?

Для замовлення послуги – зв'яжіться з нами за телефоном. Фахівець допоможе зробити розцінки на всі види робіт, допоможе підібрати необхідну техніку разом із бригадою вантажників. Ми працюємо як із фізичними, так і з юридичними особами. Довіряйте прибирання будівельного сміття лише професіоналам!

Вивіз будівельного сміття