Професійне прибирання квартир

Клінінг

Професійне прибирання квартир – актуальна послуга для сучасного мегаполісу

Чистота і приємний запах у приміщенні, куди людина щодня повертається після важкого робочого дня - це одна із застав його відмінного настрою, та й фізичного здоров'я в цілому. Саме тому чистоті як фактору створення приємної атмосфери слід приділяти чимало уваги. А щоб позбавити себе від створення затишку у власній оселі, пропонуємо скористатися таким сервісом як професійне прибирання квартир. Ця послуга, іменована ще клінінгом, звільнить вас від неприємного обов'язку і дозволить витратити час більш продуктивно (наприклад, на хобі або спілкування з сім'єю та близькими людьми).

Саме з такої причини прибирання квартир в Одесі, яке є мегаполісом і жителі якого прагнуть розподіляти час максимально раціонально, стає все більш затребуваним.

Прибирання від «Об'єкт-Сервіс»

Компанія «Об'єкт-Сервіс», яка також займається повним спектром управління та обслуговування об'єктів нерухомості в Одесі, надає послуги зі збирання квартир різного типу. Ми проведемо:

  • генеральне прибирання житла;
  • клінінг квартири після форс-мажорних ситуацій (пожеж, затоплень тощо);
  • прибирання та вивезення сміття після ремонту.

Нашими фахівцями може бути проведене як одноразове прибирання квартир, так і абонентське обслуговування (щодня, кілька разів на тиждень або за іншим графіком, заздалегідь узгодженим із клієнтом).

Переваги співпраці з Об'єкт-сервіс

Наша клінінгова компанія зі збирання квартир, яка протягом кількох років займається наданням подібних послуг, є одним із регіональних лідерів у своїй сфері. Запоруками нашої успішної діяльності є:

  • професійний підхід (перед тим як розпочати виконання завдання наш навчений персонал визначить обсяг робіт, типи та кількість миючих засобів, які знадобляться в процесі; крім того, фахівці підберуть ті засоби, які не зіпсують текстуру меблів, підлогових покриттів тощо. д.);
  • якісне прибирання (вона включає ретельне миття плінтусів, підвіконь, освітлювальних приладів; нами проводиться чищення дзеркал та стекол; дезінфекція санвузлів; полірування меблевої фурнітури тощо);
  • доступна ціна (враховуючи той факт, що в роботі ми використовуємо професійну техніку та хімію, яку не можна придбати у звичайному супермаркеті, економія виходить дуже відчутною).

Перед тим, як замовити ту чи іншу клінінгову послугу, наші клієнти мають можливість отримати безкоштовну консультацію по телефону, вказаному на сайті. У тому числі, менеджери можуть надати прайс-лист на прибирання квартир та відповісти на всі актуальні питання щодо прибирання комерційних та житлових приміщень, вивезення сміття, озонування тощо.

Агентство з прибирання квартир у будь-який момент готове стати вашим надійним партнером, який допомагає заощадити час, сили та гроші. Ми беремо на себе ретельне очищення квартири навіть у важкодоступних місцях і робимо цю роботу якісно.

Індивідуальний підхід до кожної зони житла – запорука успішного результату

Прибирання квартир проводиться нашими фахівцями за ретельно продуманою схемою, в якій враховано абсолютно кожну зону приміщень:

  • на кухні співробітники агентства видалять усі жирові плями та забруднення (у тому числі і на стелі);
  • у коридорах, холах та перехожих служба «Об'єкт-Сервіс» прибере будь-які ознаки вуличного пилу та бруду;
  • у ванній кімнаті та туалеті проводиться дезінфекція за допомогою безпечних засобів;
  • у кімнатах промиваються стелі, стіни, підлоги, вікна (не тільки всередині, а й зовні); килими та м'які меблі очищаються за допомогою пилососу; шафи та столи – вологими серветками.

Перед тим, як замовити послуги, наші клієнти часто побоюються про збереження свого майна. Поспішаємо запевнити – у нашій компанії працюють виключно доброчесні співробітники з бездоганною репутацією, про що свідчать їхній багаторічний досвід та відгуки замовників. А це означає, можна не переживати, що ваші особисті речі та меблі будуть пошкоджені або, того гірше, вкрадені.

Професійне прибирання квартир