Прибирання котеджів в Одесі

Прибирання котеджів

Особливості клінінгу для котеджів

Прибирання котеджів на сьогоднішній день є затребуваною послугою для такого мегаполісу, яким є Одеса. Замовивши послуги клінінгової компанії, можна раціональніше розпорядитися своїм часом – ми допоможемо привести житло в ідеальну чистоту, незалежно від ступеня його забруднення та площі. А це означає, що господарі приватного будинку отримують чудовий шанс провести день із сім'єю або зайнятися приємнішою справою.

Успішно працюючи кілька років у сфері надання послуг послуг з прибирання, компанія «Об'єкт-Сервіс» підготує для кожного Домоволодіння ретельно розроблений план, що включає перелік необхідних робіт, які передбачає прибирання котеджів. Ми знайдемо індивідуальний підхід до кожного замовника. Потрібне прибирання після ремонту чи після будівництва? Хочете ретельно за допомогою професійної техніки очистити всі поверхні в будинку? Хочете освіжити житло озонатором? Тоді вам до спеціалістів "Об'єкт-Сервіс"! Спеціалізоване обладнання, «сильна» хімія, навчений персонал з бездоганною репутацією, невисока вартість послуг – наші переваги, що дозволяють компанії перебувати на лідерських позиціях у регіоні.

Зони прибирання

Генеральне прибирання котеджів, яке може бути здійснене нашими працівниками в будь-якому районі Одеси або за містом, включає комплекс наступних заходів:

  • ретельне очищення фасадів, вікон (зовні та всередині), плінтусів, стекол та дзеркал;
  • чистка натяжних, фарбованих або будь-яких інших стель від пилу та жирових плям (на кухні);
  • хімчистка м'яких меблів та килимів;
  • прибирання пилу з корпусних меблів, його полірування (у разі потреби);
  • усунення нальоту та бруду у ванній кімнаті та туалеті з подальшою дезінфекцією сантехніки;
  • вивіз сміття, снігу, листя за територію об'єкта проживання.

Залежно від побажань клієнта професійне прибирання котеджів поширюється і на басейн, тренажерний зал, зимовий сад. Наші фахівці допоможуть також привести до ідеального вигляду присадибну ділянку (полити квіти, постригти газони, пофарбувати бордюри тощо).

Як замовити?

Щоб замовити послугу «клінінг котеджів», необхідно зв'язатися з нами за телефоном 097 700 11 44. За цим же номером ви можете отримати кваліфіковану консультацію менеджера (вам нададуть прайс-лист, де будуть вказані актуальні ціни, а також дадуть відповідь на всі актуальні питання щодо переліку робіт спеціалістів "Об'єкт-Сервіс").

Замовити послуги зі збирання котеджів можна також альтернативним способом – заповнивши форму зворотного зв'язку на нашому сайті.

Звертайтеся – ми приберемо ваше домоволодіння оперативно, якісно та недорого!

Прибирання котеджів в Одесі