Прибирання після ремонту

Прибирання після ремонту

Звільніть себе від генерального прибирання після ремонту!

Нарешті ремонт залишився позаду, і від заселення у вашу нову квартиру з ідеально блискучою сантехнікою, чистими підлогами і тільки привезеними з магазину меблями залишилися лічені дні. Стоп! Ми позбавимо вас необхідності самостійно прибирати квартиру або будинок після ремонту або будівництва. Компанія «Об'єкт-Сервіс», яка протягом кількох років дешево надає послуги клінінгу по всій Одесі, допоможе вам в боротьбі з плямами фарби, що засохла, цементу, залишками штукатурки і т.д.

Прибирання приміщень після ремонту здійснюється нашим персоналом за допомогою сильної хімії, здатної перемогти забруднення будь-якого типу та інтенсивності. У нашому арсеналі – спеціалізована техніка (парогенератори, потужні пилососи, екстрактори), завдяки чому процес наведення чистоти прискориться у кілька разів у порівнянні з традиційним збиранням.

Які послуги ми надаємо?

Професійне прибирання після ремонту здійснюється нами, виходячи з індивідуальних вимог клієнта. Перед початком робіт ми складемо їх докладний перелік та обговоримо ціни на кожну послугу. Підлаштовуючись під запити замовника, ми допоможемо підібрати оптимальний пакет послуг (це може бути так зване експрес-прибирання або генеральне). Якщо у квартирі було проведено косметичний ремонт, то підійде експрес-програма, якщо ж потрібно прибрати після капітального ремонту або здачі житла в експлуатацію, то буде потрібно комплексне прибирання.

Прибирання після ремонту в Одесі від компанії «Об'єкт-Сервіс» може включати наступні заходи:

  • видалення будсміття – дрібного та великого (у разі потреби, ми відсортуємо будівельні відходи та вивеземо їх на спеціалізоване звалище);
  • очищення стель від бруду (в т.ч. підвісних);
  • чистка всіх горизонтальних та вертикальних поверхонь;
  • чистка дзеркал та скла (наша клінінгова компанія надає послуги миття вікон як зовні, так і зсередини);
  • прочищення плитки, включаючи ретельну обробку швів;
  • миття дверей та фурнітури;
  • очищення від пилу та бруду плінтусів, наличників;
  • клінінг після ремонту санвузла (натирання сантехніки, надання блиску металевим поверхням).

Післябудівельне прибирання приміщень передбачає також вивіз сміття з його попереднім навантаженням на наш спецтранспорт (послуги вантажників ми також надаємо).

Залежно від того, який перелік послуг замовить клієнт, формується ціна на роботу. Наші співробітники розпочнуть клінінг тільки після узгодження всіх деталей, тому вам не варто хвилюватися до будь-яких неприємних сюрпризів після закінчення робіт.

Як викликати бригаду?

Щоб замовити послугу «прибирання після ремонту», можна скористатися одним із способів зв'язку, вказаних на нашому сайті (телефоном, через форму зворотного зв'язку або електронною поштою).

Перед початком робіт можна замовити безкоштовну консультацію нашого менеджера за номером 097 700 11 44 (вам буде повідомлено вартість робіт та терміни, які знадобляться нашим співробітникам для проведення клінінгу). Крім того, можна почитати відгуки про нашу компанію в Інтернеті.

Звертайтеся до нас, і ми виконаємо очищення вашого будинку або квартири від бруду швидко, недорого і сумління!

Прибирання після ремонту