Обладнання

Комплексний підхід до чистоти та турбота про Ваш простір

Обладнання

Наше обладнання

Апарат високого тиску з підігрівом води

Апарат високого тиску з підігрівом води

EHRLE

Апарати EHRLE високого тиску з підігрівом води гарантують швидку та ефективну боротьбу з масляними та жировими забрудненнями, д...

Дізнатися більше
Машина для миття ескалаторів і траволаторів, що рухаються.

Машина для миття ескалаторів і траволаторів, що рухаються.

Duplex Escalator Base

Duplex Escalator Base - компактна машина для миття ескалаторів і траволаторів, що рухаються. Її можна використовувати в сухому ...

Дізнатися більше
Парогенератор з функцією вакуумного збирання

Парогенератор з функцією вакуумного збирання

STI COMBY 3500

Парогенератор з функцією вакуумного п...

Дізнатися більше
Підлогомийна машина

Підлогомийна машина

Truvox

Компактна та маневрена акумуляторна машина ідеально підходить для маленьких або середніх площ,...

Дізнатися більше
Ротор для чищення твердої підлоги

Ротор для чищення твердої підлоги

ORBIS 200/200HD & 400

Серія однодискових роторів Orbis 200 - це зручність у роботі та економічне рішення для чищення твердої підлоги. П...

Дізнатися більше
Промисловий пилосос

Промисловий пилосос

VALET AQUA 75 INDUSTRIAL

Промисловий двотурбінний пилосос з об'ємом бака 75 літрів для ма...

Дізнатися більше
Більше обладнання

Устаткування для клінінгу: до кожного типу прибирання свій підхід та техніка

Якщо існують обмеження та труднощі на шляху якісного та всебічного прибирання, то наша мета – у їхньому подоланні. Маючи під рукою великий арсенал сучасних апаратів, для збирання ми впевнено приймаємо найжорсткіші виклики у своїй роботі. Обладнання для клінінгу від «Об'єкт Сервіс» підібрано з розрахунку на колосальні площі та найсуворіші типи забруднень. За допомогою представлених вище пристроїв наші прибиральники легко позбавлять вас від слідів:

  1. органічних забруднень, грибка, пліснявих плям;
  2. промислових масел та нафтопродуктів;
  3. щільного вапняного нальоту на мінеральних поверхнях, іржі;
  4. бруду і посліду птахів;
  5. слідів кіптяви від пожежі.

У роботі з клієнтами ми звикли підходити до оцінки обсягу робіт виважено та скрупульозно. Наш оцінювач твердо розуміється на клінінгових послугах, і його порадам по підбору обладнання ви завжди сміливо довіряти. Чи вважаєте майбутнє прибирання занадто клопіткою? Будьте впевнені, що наша клінінгова компанія здолає її і впорається у зручні для вас терміни.

Як клінінгове обладнання допомагає економити час та гроші

Як яскравий приклад економії трудовитрат можна згадати миття фасадів з панорамним склінням. Робота з монтажної люльки або підйомника ножиці типу Pekkaniska буде дорого обходитися, т.к. задіяна дорога техніка, потрібен досвідчений персонал та серйозна підготовка, щоб убезпечити місце проведення робіт. Ми ж пропонуємо миття фасадних вікон силами однієї людини, яка використовує телескопічну штангу та апарат, що прокачує деіонізовану воду.

З апаратом WFP можна відмити до дзеркального блиску площу до 500 кв.м. в день. Оброблена в каталітичному деіонізаторі вода зчищає бруд без додавання миючих речовин. Вона очищена від солей і при висиханні не залишає розлучення. Вильоту телескопічної штанги достатньо для того, щоб дістати на рівень 7 поверху.

АВД – найкраще рішення для чищення на відкритих майданчиках

Замовники клінінгу в Одесі для бізнесу та комерційних організацій часто просять про прибирання апаратами високого тиску. Ці установки повсюдно застосовуються на автомийках, але їх часто купують для особистого користування. Безперечно, якщо ви хочете завжди підтримувати в чистоті двір приватного будинку, особистий гараж та авто, мийка високого в господарстві не буде зайвою. Але якщо у вас просто літня дача чи інший об'єкт для відпочинку «на сезон», витрачати 4500 – 5000 грн на побутову АВД буде зайвим. Навіть бюджетний апарат, вимагає частого догляду та вмілого звернення. Не кажучи вже про витрати миючого засобу.

Саме тому вам краще звернутися до нашої клінінгової компанії. За рахунок великого обсягу замовлень ми пропонуємо вигідні ціни на одноразове прибирання з використанням АВД. Наші автоматичні мийки Karcher K5 та EHRLE швидко налаштовуються для роботи з різними типами забруднень та поверхонь. Це дозволяє здійснити комплексний клінінг:

  • на промислових установках та технологічних лініях;
  • на приватній прибудинковій території (очищення фасадів, сходів, схилів дахів та садових конструкцій);
  • на частинах будівель, облицьованих каменем та декоративною плиткою (цоколі будівель, огорожі, бордюри, парапети).

Роторні підлоги та підлогомийні машини

Внутрішнє вологе очищення підлог завершує будь-який цикл прибирання і може забрати багато часу, якщо не використовувати клінінгове обладнання. Для великих торгових залів, просторих вестибюлів та багатоповерхових офісних центрів відмінно підійде однодискова машина для підлоги М'який Truvox ORBIS Battery Scrubber. Вона працює від вбудованих акумуляторів, яких вистачає на 80 хвилин безперервної роботи та не менше 1200 кв.м. Для миття підлоги в кабінетах та кімнатах рекомендуємо замовити прибирання легким та маневреним ротором ORBIS 200/200HD. Його насадка пристосована для миття не тільки на твердій поверхні, а й на жорстких синтетичних килимах.